Dezinfekční krém Full OXY na bázi ozonu 100ml

2202 

20 skladem

Katalogové číslo: DS50419408 Kategorie:

Ozonový krém se v posledních týdnech projevil jako spolehlivý při prevenci proti Koronaviru. Dezinfekce ozonem patří mezi nejspolehlivější techniky v současnosti, ale slouží i pro komplexní péči při poškození pokožky. Full OXY je čistý, přírodní produkt, neobsahuje alkohol a obsahuje olivový olej, který je sycený ozonem.

 

Indikace krému FULL OXY:

Patří mezi nejspolehlivější prostředky proti Koronaviru, ale je také vhodný tam, kde dojde k porušení pokožky, zvláště silně znečištěné. Jedná se o spolehlivou precenci proti infekci pro diabetiky při ošetření drobných poranění či infikovaných ran. Slouží také k ošetření nehojících se ran po operaci, ozáření, chemoterapii, nebo u lidí se sníženou imunitou, včetně AIDS. Krém je vhodný na všechny infikované rány a jejich okolí, včetně bércových vředů, píštělí a pod.. Prevence infekce kolem všech zavedených cévek, drenů, katetrů a zevních fixací. K ošetření pokožky po bodnutí hmyzem apod. Výborně se snáší na sliznicích. Na rozdíl od dalších dezinfekčních prostředků sliznici nepoleptá, ale zregeneruje.

 

Aplikace:

Dezinfekční prostředek FULL OXY se určen k vnějšímu použití, nanesení. Aplikuje se kolem úst, okolo ušních a nosních dírek.

Jak se zbavit obalu? Jednoduše jej vymyjte horkou vodou, obal lze pak bezpečně třídit.

 

  • Skladování: V chladu 
  • Účinnost: Baktericidní, fungicidní, virucidní
  • Účinná látka: Peroxosloučeniny
  • Neutralizace: Mýdlovým roztokem
  • Upozornění: Chraňte před dětmi, při zasažení spojivky okamžitě vypláchněte vlažnou vodou
  • Doba účinnosti: 3 Roky
  • Na vyžádání zasíláme bezpečnostní list

 1x Dezinfekční krém Full OXY na bázi ozonu 100ml